Polopracovní návštěva Topolné

18.-20.6.2021 jsme s ženou strávili polopracovní víkend v obci Topolná. A musím říci, že po dlouhé době to bylo konečně příjemné odreagování.

V pátek jsme započali cestu na D1, venku 33 stupňů. Velice příjemné. Po nájezdu na dálnici u Jihlavy samé zúžení a omezení a jeden hořící kamion. Waze nás v Brně protáhl raději centrem, protože dálnice stála. Za Brnem už to bylo v pohodě, dálnice praskla až druhý den…

No nakonec jsme dorazili jen o cca 30 později proti plánu.

Pivovar TopolnáUbytovali jsme se v Topolském pivovaru. Topolský pivovar mohu s klidem doporučit. Ač je to na vesnici, tak jsem se divil, kolik se tam sjíždí lidí z okolí… 

Po přivítání a večeři s kolegy z NFX jsme vyrazili na Baťův kanál. Krásná dvouhodinová projížďka s řízenou degustací a již celkem příjemnou teplotou vzduchu byla velice příjemným zakončením dne. No zakončením ještě ne, ještě jsme poseděli v Pivovaru.

Baťův kanálBaťův kanál

Baťův kanál

NFX na Baťově kanáluNFX na Baťově kanálu

 

 

 

Sobota byla pracovní, po snídani začala Valná hromada NFX. Skončili jsme v odpoledních hodinách a potom jsme se jeli podívat do Uherského Hradiště. No a večer jsme si dali procházku po Topolné a okolí. Bylo to pěkné se zapadajícím sluncem. Večer posedět a šup na kutě.

Topolná

Nad TopolnouNad TopolnouNad Topolnou

 

 

 

V neděli ráno snídaně a sbalit a pomalu se přesunout na návštěvu za kamarádem do Brna. Potom už jen opět ta zakletá D1 a zúžení.

V sobotu i neděli ráno jsem si střihl nějaké ty sportovní aktivity spojené s koupáním v místním Štěrkáči. Dva běhy kolem Topolné a vysílačů.

Koupání Štěrkoviště a vysílače Topolná

Topolná

Koupání Štěrkoviště

Koupání Topolná

 

 

 

Topolná aktivity

 

qrCode