Hobliny Pan Malina – posílám

logo1Nedávno jsem řešil problém, jak poslat po ČR pytel hoblin…
Tedy, naštěstí to tak hrozné nebylo. Ale docela mi zatrhnulo, když jsem pro známé nakoupil deset 140tilitrových pytlů s hoblinami a zjistil, že mi je PPL nevezme. Prý by se ten pytel roztrhl na pásu.

Docela jsem se divil, pevný, z tlustého igelitu svařený, pytel. Do toho pytle nejde ani prstem díra udělat (do leckteré krabice, která mi přijde to jde snadněji).

Zavolal jsem tedy na místní výkvět dopravy a přepravy, tedy Českou poštu. Kupodivu mi bylo sděleno, že mi pytel vezmou, tedy ten s hoblinami. Celý natěšený na hodinovou frontu na poště Kutná Hora 1 jsem naložil do auta zkušební pytel. Naštěstí mě něco osvítilo a vyrazil jsem na menší poštu do Sedlce (Kutná Hora 3), pytel vzali, neprotestovali a došel v pořádku.
Takže jsem tam postupně po dvou pytlích navozil zbytek (bylo mi trapné je tam zahltit :-). Všechny pytle došly, přeprava je nezničila, neprotrhla a i cena je za poslání je nakonec vcelku příjemná.

Výsledkem je, že ač je hobliny výrobce poštou nezasílá a  jsou špatně k sehnání, tak já Vám je zaslat můžu. Nejlépe je zasílat 140l pytel (velikost jako pytel s bramborami). U ostatních se nevyplatí poštovné, snad jen to naskládat do toho 140l pytle. Pro manipulaci s hoblinami to může někomu vyhovovat více.

Údaje o hoblinách:
Název:
Hobliny
Výrobce: PanMalina.cz
Objem: 25l
EAN: není
Cena:
14l – cca 23 Kč
25l – cca 35 Kč
140l – cca 180 Kč

Hmotnost 140l pytle hoblin je 6,5-7,5 kg. U ostatních balení hmotnost nevím. Zaslání 140l pytle stojí k dnešnímu dni 77 Kč. Takže pokud někdo chce hobliny pan Malina zaslat, stačí mi napsat na monty@khnet.info a dohodneme se.

qrCode